+370 (616) 11952
info@santigra.lt

Nuotekų įrenginiai

Mums labai malonu, kad jums galime  pristatyti bendrovę «WOBET – HYDRET” kuri įsikūrusi Will Gzhymkova (Wola Grzymkowa). Jos šūkis nuo pat pradžių buvo: “lenkų techninės mintys ir lenkų gamyba, kaip rūpintis mūsų gamtos aplinką.” Siekiant šio tikslo, mes esame užmezgę aktyvę partnerystę,  nuotekų valymo srityje. Mes patobulinome nuotekų rezervuarus, pagamintus iš poliesterio dervos, taip pat nuotekų valymo sistemas, kurios atitinka Europos normų ir standartų technologiją.

Mes siūlome valymo įrenginius ne tik nameliams,skirtiems vienai šeimai,bet ir  mokykloms, poilsio centrams,  netgi nedidelėms gyvenvietėms. Naujausias pasiūlymas yra biologinio valymo įrenginiai, kurie leidžia gauti  – 12 m3 / s pajėdumą Mes pateikiame higienos  sertifikatą ir techninį kokybės liudijimą talpai be kompresoriaus.

Mes stengiamės, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas su mūsų atlikto darbo kokybe.   Visada naudojam modernią technologiją,kuri leidžia mums išlaikyti kokybę Tai yra dar labiau pagrįsta, kad mes esame labai konkurencinga, palyginti tiek Lenkijos ir Lietuvos įmonių, veikiančių šioje pramonės šakoje.

DRENAŽINIAI-BIOLOGINIAI VALYMO ĮRENGINIAI ZBC sistema.


Kaip taisyklė,valymo sistemą pasirenka namo šeimininkas.Norint padaryti teisingą sprendimą būsto šeimininkas turi žinoti apie buitinių nuotekų valymo įrenginius.Kokia valymo sistema naudingesnė naudojimui?

Autonominis sepyikas turi neginčijamą privalumą,kuris turi būti pažymėtas.Septinių valymo rezervuarų valymui nereikia elektros energijos.Kai kuriais atvejais,paskutinio septiko kameroje įdiegtas priverstinio nukreipimo vandens siurblys su plūde float switch.Siurblys įsijungia prisipildžius kamerai. Septiko darbui nesudaro trukdžių nei nelygūs vandens srautai,nei metų laikai.Įranga yra po žeme ir nereikalauja “konservavimo“žiemos laikotarpiu ir papildomų darbų apšildynimui.

Drenažo sistema su mažom sąnaudom.

Drenažo sistema – antroji svarbi grandis valymo sistemoje. Jos priežiūrai dažniausiai naudojama skalda. Per skaldos paklotą praleidžiami vamzdžiai vandens išpylimui.Skalda-nebrangi medžiaga,tačiau išlaidos,susijusios su drenažo įrengimo montavimu yra pakankamai nemažos,kaip:reikalingas transportas pristatyti skaldą,ekskovatorius išlyginti skaldą,spec.transportas iškasti duobę.Dažniausiai darbai užsitesia keletą savaičių.Visą tą laiką valymo sistemos panaudoti negalima.Ar galima kaip nors sutrumpinti paruošimo laiką ir sumažinti išlaidas?

 Komentaras specialisto firmos «SANTIGRA»:

Šiuolaikinės technologijos suteikia teigiamą atsakymą į šį klausimą. Sumažinti sistemos plotą galima specialių drenažinių blokų dėka (pav.). Jie yra pagaminti iš žemo tankio polietileno ir yra panašūs”plytas”, surinkta iš lygiagrečiai surištų daugiasluoksnių akytų vamzdžių su 45 arba 80 mm skersmens.

 Šie blokai naudojami tam,kad būtų galima sumažinti dirvožemio ir nuotekų sklandą,plotas sumažėja tris su puse karto.Blokeliai surenkami be specialios įrangos. Juos galima parsivežti įprastinių automobilių, Pakraunami rankomis, nes jie turi mažą svorį ir apimtį. Blokai dedami viena ar keliom eilėm – priklausomai nuo drenažo sistemos rūšies ir dydžio.

 Pagal sausinimo stiprumą jie taip geri, kaip žvyras. Vandens pasklidimo sistema,surinkta iš blokų, kurių skersmuo 80 mm gali atlaikyti slėgį iki 1600 kg į kvadratinį metrą. Naudodami iki 45 mm diametro vamzdžius, sistema išlaiko krovinius iki 4000 kg vienam kvadratiniam metrui. Šios savybės leidžia organizuoti virš drenažinio lauko pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelę ar žaidimų aikštelę. Blokus taip pat gali panaudoti lietaus vandens surinkimui ,įrengiant drenažo sistemą aplink namą..

 Kitas drenažo blokų privalumas- lėtas dumblėjimas. Tradicinės drenažo sistemos apdumblėja, vidutiniškai per 10 – 12 metų. Po to jie turėtų būti pakeisti. Drenažas iš blokų tarnaus apie 25 metų.

NAUJIENA-BIOLOGINIAI NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI ZBS – ZBB sistema.

Šio įrenginio ZBS-ZBB pranašumui galime priskirti gana aukštą nuotekų valymo kokybę,o šio įrenginio pagrindinis trūkumas-priklausomybė nuo elektros energijos,nes nuotekos ir oras į įrenginį paduodamas siurblių pagalba.Be elektros energijos nuotekų valymas neįmanomas.

 Nuotekų valymo įrenginys siūlomas su sukomplektuotais įvairiais įrenginiais.Dirbant įprastu režimu,vandens valymo įrenginiai nereikalauja tiesioginio įsikišimo,pavyzdžiu,kaip atsukimas recirkuliacinio vožtuvo po tam tikro laiko.Mūsų atveju tai atsitinka automatiškai.Papildoma talpa,talpinanti orpūtę,izoliuotą nuo reaktariaus kameros,turi išvestą atskirą ventiliaciją.Tai leidžia orpūtei ir likusiam mechanizmui normaliai funkcionuoti.

 Kitas valymo įrenginio ZBS privalumas-galimybė modernizuoti įrenginį,nenutraukiant eksploatavimo. 

Biologinio įrenginio tipasVidutinis mašumas m³/dGE (gyventojų ekvivalentas)BDS5    (kgO2/d)Biologinio valymo įrenginio išmatavimaiCE
plotis,cmaukštis,cmilgis, cm
ZBS-4C0,804-60,24120160180+
ZBS-6C0,90-1,106-80,36120160310+
ZBS-8C1,208-100,56120160330+
ZBS-10C1,5010-120,60120160350+

Įrenginys ZBS,ZBB,ZBR yra išbandytas ir atestuotas pagal standarta EN12566-3+A 1:2009 ir turi CE ženklinimą.

Kaip standartas,paaukštinimas rezervinio dangčio yra apie 0,3m.Yra galimybė paaukštinti,prijungiant kitą paaukštinimą.Prie talpos HDPE prijungiami papildomi paaukštinimai nuo0,2 iki 1,5m.Yra galimybė gamykliniu būdu revizinio dangčio paaukštinimą pakelti iki norimo aukščio.

Produktai

ATLIEKŲ KONTEINERIAI –TALPOS HDPE,riebalų atskirtuvai,kanalizacija,nuotekų valymo įrenginiai,biologiniai valymo įrenginiai,šuliniai,drenažo/lietaus,vandens skaitiklio duobė,šuliniai,kanalizacijos,siurblinės.

Nuotekų kvapas.

Nemalonus kvapas iš vietinės kanalizacijos ventiliacinės angos ir drenažinio lauko,gali gadinti gyvenimą.Šis kvapas duoda suprasti,kad sutrikęs natūralus atliekų irimo procesas valymo sistemos bake.Tai reiškia,kad aerobinės bakterijos SISTEM ZBC-ZBB arba antiaerobinės septiko bakterijos atlieka blogai savo darbą.

Sutrikusios valymo sistemos mikrofloros padariniai yra:

1. Nuleidimas atliekų,kuriose yra agresivių cheminių medžiagų

2.Į sistemą patekus polietileno,sintetinių medžiagų,maisto pakuočių dalelių

3.Naudojant chloro ir cheminių medžiagų formaldehido pagrindu

4.Patenkant stipriom rūgštim,tirpikliam,šarmam,toksinėm medžiagom,degalam,tepalam

5.Greitas vandens nuleidimas iš baseino

Kvapo atsiradimas galimas abiejų įrenginių tipuose.Bet SEPTIKE visiškai sunaikinti bakterijų vienu metu yra beveik neįmanoma.Ir netgi šiuo atveju,nusėdimo pradinis procesas vyks sava eiga.Sistemoje ZBS-ZBB negrįžtamas mikroorganizmų sunaikinimas prasideda jau po 8 val. Po elektros energijos nutrūkimo.Floros atstatymai užtruks apie mėnesį.

Trigger-1.

Komentaras specialisto firmos «SANTIGRA»:

Trigger-1 skirtas geresniam nuotekų valymo poveikiui septike,sumažina problemas,kilusias dėl netinkamo naudojimo.

Aktyvus septiko dumblas-sudėtinga biologinė sistema.Kvapo atsiradimas reiškia,kad sutrikęs biologinis balansas.Atstatyti balansą gali tiktai sistemą aptarnaujanti kompanija.Kaip taisyklė,šiuo atveju,atliekamas dalinis arba pilnas pašalinimas dumblo,vėliau jį  atstatant iki normos.

Jei septikas dirba,nemalonaus kvapo nebus nei vamzdyne,nei aplinkoj.Norint,kad septiko mikroflora atliktų savo darbą,ją reikia periodiškai atnaujinti specialiais preparatais-TRIGGER-1.Prailginti septiko floros gyvavimą padės ir specialios plovimo priemonės,pagamintos iš natūralių komponentų.Firma «Santigra» jums siūlo panaudojimui namuose,kuriuose įrengta nuosava valymo sistema,liniją valymo ir plovimo priemonių Green Smile,Kanados kompanijos Northwest Biotechnology Inc.Jos efektyvios,ekologiškos ir saugios vaikams bei gyvūnams.Firmos „WOBET-HYDRET“ nuotekų talpos pagamintos iš HDPE plastiko ir yra skirtos surinkti nuotekas, vandenį, vandens saugykla, gaisriniai rezervuarai, lietaus vandenį ir kitus skysčius. Šios talpos yra iš HDPE plastiko su dvigubomis sienelėmis. Tai suteikia pranašumą prieš kitus gamintojus.+370 (610) 07504  rusų kalba

+370 (683)38785   lietuvių kalba