+370 (616) 11952
info@santigra.lt

Vandens filtrai

 PROJEKTAVIMAS.MONTAVIMAS.VANDENS SISTEMOS PARUOŠIMAS IR PALEIDIMAS

Vanduo žmogaus gyvenime yra pagrindinis produktas.Be jo neįmanoma Žemeje gyventi.Bet yra dar vienas momentas,tai-vandens kokybė.                                                            

Paskutiniu metu vandens kokybė ypatingai pablogėjo.Vandentiekio sistemos kartkartėm mums pridaro “staigmenų”.Taciau,nežiurint į tai,kiekvienas iš mūsų norėtų vartoti kokybišką vandenį.

Viena iš pagrindinių mūsų paslaugų-vandens tyrimas.Vandenį galit pristatyti mums į firmą,arba pasidarę vandens tyrimą patys pristatyti mums tyrimo rezultatus.Po vandens tyrimo rezultatų,mes parenkame vandens valymo sistemą,tinkančią jums.

 VANDENS TYRIMUS TURIM.KAS TOLIAU?  

Santikinai nedideliam vandens kiekiui gauti iš vandentiekio,pakanka filtro po kriaukle su osmosu be aušintuvo ir/ar geriamieji fontanėliai.Šis įrenginys tiks ir ofisams,administracinėms patalpoms,t.t…

Jeigu norit apsaugoti santechniką,arba prailginti buitinės technikos,šildymo katilų,boilerių ir t.t ilgaamžiškumą,tai būtina naudoti mechaninio vandens valymo filtrus,kurie suminkština ir nugeležina vandenį.

Vandens paruošimo sistemos projektui,kur vanduo gaunamas iš šulinio,gręžinio ir t.t,iš jūsų bus pareikalauta itin svarbus uždavinys,įskaitant tokius punktus,kaip paros ir piko metu sunaudoto kiekio vandens ir tipas kanalizacijos,talpa ir t.t.Užpildyt formą tech.Specialisto išvykimas į objektą.

Mūsų kompanija atlieka vandentiekio sistemų,vandens valymo įrangos montavimo darbus.Visus darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai,kurie jau daug metų dirba su vandens valymo sistemomis.

Kompanija supranta,kad statyti vandens valymo įrangą-labai rimtas darbas.Todėl pasitikekite jais,darbą atliks nepriekaištingai                                                                                 

Mes garantuojame,kad atliekant montavimo darbus ir įrengimo paleidimą,bus laikomasi visų reikalavimų ir normų.Jūs galit būti tikri,kad statant įrangą nebus pazeidimų ir sugadinimų.  

Būtina pažymeti,kad nuo vandens valymo kokybes reikalavimų,kurie nurodyti techniniame uždavinyje,o taip pat nuo įvairaus sunkumo laipsnio,gali būti pakeisti paleidimo terminai. Kad įrenginys gerai dirbtų,reikalingas geras nustatymas.Jį gali atlikti pats šeimininkas,arba mūsų specialistas.  

Mūsų kompanija įrengia ir paleidžia darbui įrenginį ir jūs dar gaunat garantiją įrengimo pastatymui,bei techninę pagalbą visais klausimais.

Montavimo kaina priklauso nuo įrangos ir objekto vietos,kur jinai bus montuojama..  

VANDENS NUGELEŽINIMO SISTEMA CLACK

Фильтр обезжелезивания воды

Vandens nugelezinimo sistemos CLACK su voztuvu RX tikslas;pašalinti iš vandens,naudojamo buityje ir pramonėje,padidintą kiekį;  

 -geležies 

 -mangano

-vandenilio sulfido

-chloraminų  

  Filtravimo medžiaga;CENTAUR-naudojamas BIRM filtras,pagamintas kompanijos CLACK CORPORATION-granuliuota filtruojanti medžiaga su katalizuojančiom savybem,remiantis aliumosilikato,modifikuoto dioksido mangano,kuris gerai pašalina didelį kiekį geležies ir vandenilio sulfido nemalonų kvapą.

 Atnaujinimas;atnaujinimas filtro medžiagų darbinių savybių atliekamas automatiniu režimu.Regeneracija filtro atliekama be reagentų.Praplaunama atbuline vandens srove vanduo po to išpilamas į kanalizaciją

 Filtro privalumai; 

-didelis vandens valymo efektyvumas

-unikalus daugiafunkcinis valdymo vožtuvas suteikia automatinį filtro darbą,lemia atnaujinimo daznį priklausomai nuo vandens kiekio,vartotojui patogiu paros metu.

VANDENS MINKŠTINIMO SISTEMA SU VOŽTUVU RX CLACK

Система умягчения воды 1035 CLACK WS1CI

TIKSLAS:sumažinti vandens kietumą,jį suminkštinti.  

FILTRO medžiaga:PUROLITE C100E-katijonas(jonų mainų derva),ekstraktai vandens kietumo jonus,tokius kaip kalcio ir magnio,pakeicia juos natrio jonais.

ATNAUJINIMAS:filtro medžiagų darbinių savybių atnaujinimas atliekamas automatiškai,naudojant druskos tabletes ir vandenį.Druskos tirpalas praleidžiamas per filtrą,teršalai pašalinami nuplaunant į kanalizaciją.

Filtro privalumai:                                                                                                                

-didelis vandens valymo efektyvumas                                                                                      

-mažas druskos ir vandens suvartojimas,skirtas naudoti regeneravimui    

-unikalus daugiafunkcinis valdymo vožtuvas suteikia automatinį filtro darbą,lemia atnaujinimo dažnį,priklausomai nuo vandens kiekio,vartotojui patogiu paros metu                     

-filtras pagamintas iš korozijai atsparaus plastiko,prijungtas prie druskos tirpiklio cisternos           

Minkštiklis pašalina kietumą,t.y magnio ir kalcio druskas,kurios nusėda ant kaitinimo elementų prietaisų(ypač esant aukštai temperatūrai),sutrumpina baterijos veikimo laiką ir padidina elektros energijos naudojimą.                                                                                            

 Nėra kalkių nuosėdų ant keramikos ir emalio,kaip tai buvo,kol naudojot kietą vandenį.

TAPWORKS  vandens filtrų

TAPWORKS  vandens filtrų prekybinis ženklas yra vienas žymiausių ir seniausių pasaulyje. TAPWORKS gamybos patirtis siekia daugiau nei 80 metų (pirmasis patentuotas minkštinimo filtras įregistruotas 1925m). Ši kompanija yra viena moderniausių gamyklų vandens valymo srityje. TAPWORKS priklauso didžiausiai pasaulyje gamintojai tokios įrangos – JAV korporacijai Marmon grupei. Šiai korporacijai priklauso  pirmaujanti ir galingiausia Amerikiečių filtrų kompanija „ECOWATER SYSTEM“. TAPWORKS filtrai yra gaminami dviejuose “ECOWATER SYSTEM” gamyklose, esančios JAV ir Kanadoje, tadel filtrai klientam pristatomi visiškai surinkti ir paruošti naudojimui. Visi filtrai pirmiausia yra testuojami. Todėl šie filtrai itint saugūs. Reiklesni klientai įvertins įrenginių novatoriškumą ir išskirtinį dizainą. TAPWORKS užtikrina naujausias technologijas ir aukščiausia kokybę – atitinka sertifikatus ISO 9001 ir Water Quality Association.

Vandens filtravimo atbulinio osmoso sistema RO

Geriamo vandens sistema. Ši sistema ruošia aukščiausios kokybės geriamą vandenį. Geriamo vandens sistemos veikimas pagrįstas atvirkštinės osmosės principu. Vandens apdorojimui yra naudojama angliniai filtrai ir ultrafiltravimui membrana, kurios akutės (pro kurias sunkiasi vanduo) gerokai mažesnės už virusus ir bakterijas. Ši sistema taip pat šalina iš vandens sunkiuosius metalus, likusias druskas po įvadinių filtrų, nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius ir t.t. Šios geriamo vandens sistemos efektyvumas 80 – 98 %. Našumas priklausomai nuo slėgio sistemoje 40 60 litrų į parą. Siulomi tokie RO sistemos pasirinkimo variantai: RO sistema CE 2 (5 pakopų ir vandens kaupiklis), RO sistema CE 3 (5 pakopų, vandens kaupiklis ir siubliukas, reikalingas esant mažam slėgiui vandens linijoje), RO sistema CE 4 (5 pakopų, vandens kaupiklis ir mineralizatorius)

Atbulinės osmosės sistema RO Merlin.

iausios kokybės geriamą vandenį. GerŠi sistema ruošia aukščiamo vandens sistemos veikimas pagrįstas atvirkštinės osmosės principu. Vandens apdorojimui yra naudojama mechaninis filtras ir ultrafiltravimui 2 membranos, kurios akutės (pro kurias sunkiasi vanduo) gerokai mažesnės už virusus ir bakterijas. Ši sistema taip pat šalina iš vandens sunkiuosius metalus, likusias druskas po įvadinių filtrų, nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius ir t.t. Našumas prie 34 bar 120 ltr./val. po šios sistemos prie Vilniaus vandens kokybės vandens druskingumas apie 50 microsiemensu.